In november lanceren Xelion en Gigaset een exclusieve actie voor nieuwe klanten. Bij iedere nieuwe Xelion-licentie ontvang je als reseller voor elke nieuwe user een gratis Gigaset IP-toestel – volledig geprovisioned en direct klaar voor gebruik.
In november lanceren Xelion en Gigaset een exclusieve actie voor nieuwe klanten. Bij iedere nieuwe Xelion-licentie ontvangt de eindklant een gratis Gigaset IP-toestel – volledig geprovisioned en direct klaar voor gebruik.
Je kunt kiezen uit:- Gigaset P710 IP PRO – gratis
- Gigaset P825 IP PRO – slechts € 39 bijbetaling
Gigaset is Certified Xelion Partner, wat betekent dat deze toestellen naadloos samenwerken met Xelion. De actie loopt van 1 tot en met 30 november 2025, geldt uitsluitend voor nieuwe klanten en zolang de voorraad strekt.
Zo werkt het:
Meld de klant en bestelling aan bij Xelion, ontvang vouchercodes en bestel bij BusinessCom met vermelding van deze codes. Bij aanvragen van meer dan 20 toestellen graag vooraf contact opnemen met de Gigaset- partnermanager.
Wil je meedoen of meer weten?
Klik dan hier om je direct aan te melden en alle actievoorwaarden te bekijken.